Sinterklaas | Dille & Kamille

Sinterklaas

Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
1 100
Colour
202 articles found
  1. Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    New
    Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    6.50
    20.31 / kg
  2. Glass 'Line', 29 cl
    Glass 'Line', 29 cl
    1.75
  3. Heart-shaped bowl, porcelain
    Heart-shaped bowl, porcelain
    1.95
  4. Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    Triptych frame, metal, black, 3 x 10 x 15 cm
    9.95
  5. Tea canister, stackable, small
    Tea canister, stackable, small
    2.95
  6. Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    Mug round reactive glaze, stoneware, green, Ø 12 cm
    9.95
  7. Tea strainer with handles, laser cut, stainless steel
    Tea strainer with handles, laser cut, stainless steel
    6.95
  8. Frame, metal, black, 13 x 18 cm
    Frame, metal, black, 13 x 18 cm
    7.95
  9. Stand for (cook) book, rubberwood
    Stand for (cook) book, rubberwood
    14.95
  10. Zinc, hand-operated citrus press
    Zinc, hand-operated citrus press
    9.95
  11. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  12. Chocolate hearts, 160 g
    Chocolate hearts, 160 g
    7.50
    46.88 / kg
  13. Speculaas spices, organic, tin, 35 g
    Speculaas spices, organic, tin, 35 g
    4.95
    141.43 / kg
  14. Flower press, wood, 29.7 x 21 cm
    Flower press, wood, 29.7 x 21 cm
    12.95
  15. Serrated tongs, stainless steel, 23 cm
    Serrated tongs, stainless steel, 23 cm
    3.95
  16. Apple pie spices, organic, tin, 35 g
    Apple pie spices, organic, tin, 35 g
    4.95
    141.43 / kg
  17. Baking mix for banana bread, organic, 469 grams
    Baking mix for banana bread, organic, 469 grams
    5.95
    12.69 / kg
  18. Slice/pizza board, rubberwood, ⌀ 33 cm
    Slice/pizza board, rubberwood, ⌀ 33 cm
    14.95
  19. Organic apple pie mix, 500 g
    Organic apple pie mix, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  20. Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    Tea light holder, porcelain, stepped gable, 20 cm
    9.95
  21. Eau de Dille reed diffusers, 200 ml
    Eau de Dille reed diffusers, 200 ml
    17.95
  22. Vegetable brush
    Vegetable brush
    4.95
  23. Photo frame, oak, 13 x 18 cm
    Photo frame, oak, 13 x 18 cm
    9.95
  24. Espresso cup reactive glaze, stoneware, green
    Espresso cup reactive glaze, stoneware, green
    4.95