For baking enthusiasts

Do you love baking too? Take a look at our top 10 baking tips here! 
Filter & sort
Show filters
Shopping Options
Price
2 50
Colour
48 articles found
  1. Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    New
    Extra jam, pear & speculaas spices, 320 grams
    6.50
    20.31 / kg
  2. Measuring spoons, in teaspoons and tablespoons and ml, stainless steel
    Measuring spoons, in teaspoons and tablespoons and ml, stainless steel
    7.95
  3. Stand for (cook) book, rubberwood
    Stand for (cook) book, rubberwood
    14.95
  4. Baking mat with size indicator, silicone
    Baking mat with size indicator, silicone
    7.95
  5. Crema al Pistacchio, 180 g
    Crema al Pistacchio, 180 g
    8.95
    49.72 / kg
  6. Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    Baking mix for carrot cake, organic, 500 grams
    5.95
    11.90 / kg
  7. Bread proofing basket, rattan, round, Ø 25 cm (800 to 1000 g)
    Bread proofing basket, rattan, round, Ø 25 cm (800 to 1000 g)
    16.95
  8. Baking dish, enamel, black/white, Ø 24 cm
    Baking dish, enamel, black/white, Ø 24 cm
    9.95
  9. Frying pan, cast iron, green
    Frying pan, cast iron, green
    49.95
  10. Potholder, organic cotton, ancient pink blend
    Potholder, organic cotton, ancient pink blend
    2.95
  11. Pastry brush, round, beech
    Pastry brush, round, beech
    3.50
  12. Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    Baking mix for lemon poppy seed cake, organic, 500 g
    5.95
    11.90 / kg
  13. Cake plate, porcelain, ⌀ 32.5 cm
    Cake plate, porcelain, ⌀ 32.5 cm
    24.95
  14. Apron, organic cotton, dark green blend
    Apron, organic cotton, dark green blend
    14.95
  15. Utensil holder, porcelain
    Utensil holder, porcelain
    9.95
  16. Baking dish, enamel, black/white, 25 x 25 cm
    Baking dish, enamel, black/white, 25 x 25 cm
    16.95
  17. Saucepan, enamel, black/white
    Saucepan, enamel, black/white
    9.95
  18. Cooling rack for cakes, stainless steel, rectangular
    Cooling rack for cakes, stainless steel, rectangular
    11.95
  19. Baking mould, enamel, black/white, 15 x 28 cm
    Baking mould, enamel, black/white, 15 x 28 cm
    14.95
  20. Bread proofing basket, rattan, oval, Ø 30 cm (700–900 g)
    Bread proofing basket, rattan, oval, Ø 30 cm (700–900 g)
    17.95
  21. Cake plate, porcelain, Ø 30 cm
    Cake plate, porcelain, Ø 30 cm
    39.95
  22. Cutter house, recycled stainless steel, 4 items
    Cutter house, recycled stainless steel, 4 items
    8.95
  23. Hand mixer, stainless steel
    Hand mixer, stainless steel
    19.95
  24. Baking mix for scones, organic, 400 grams
    Baking mix for scones, organic, 400 grams
    5.50
    13.75 / kg
Page